Судије: Милош и Ђорђе Јевтић
Седмерци: Врање 4 (3), Раднички 5 (4)
Искључења: Врање 12 мин, Раднички 14 мин

Врање: Брети, Анђелковић, Јовановић, Барјактаревић 1, Стевановић 4, Урта, Стојменовић, Павловић, Чоловић 9, Ристић, Димитријевић 7, Костић, Стаменковић 1, Анђелић 5, Бошковић 5

Раднички: Касаловић, Стошић 1, Ристић 2, В. Стевановић, Мутавџић 4, Лекић (8 одбрана), Добросављевић 1, Кнежевић 1, М. Стевановић 1, Раденовић, Станојев 8, Богдановић 2, Јовановић (4 одбране, седмерац), Јанићијевић, Медић 13, Кркотић

Играч утакмице: Душан Медић

Рукометаши Радничког су на тешком гостовању успели да приграбе цео плен, савладавши домаћу екипу Врања 1957 резултатом 33:32, полувреме 17:18 и тако успели да одрже корак са водећим Хајдук Вељком који има бод предности.

Врућ домаћи терен, препорођени и разгоропађени домаћин, а са друге стране гости жељни треће победе у низу су створили све предуслове за један неизвестан и узбудљјив меч. И тако је и било. Од првог судијског звиждука, ривали су се смењивали у минималном вођству, не дозвољавајући једни другима већу предност од једног гола. Таман када се помислило да ће један од противника стећи значајнију предност, други би се тргао и одржавао корак. Резултатска неизвесност и рововска битка је трајала све до звука сирене, која је означила крај првог дела и минималне предности Врањанаца 18:17.

Иста мета, исто одстојање и у другом делу игре, с тим што домаћин први пут долази до вођства од 2 гола поготком Стевановића у 37. минуту (21:19) и већи део полувремена успева да одржи ту предност. Крагујевчани су одолевали снажним налетима домаћина, а у игри су их држали Медић и Станојев, као и голман Лекић који је скинуо пар тешких лопти баш кад је требало. Неизвесност доноси Мутавџић изједначујућим поготком у 49. минуту (27:27). Права драма настаје уласком у 58. минут при резултату 31:31. Прво је голман Радничког одбранио шут из изгледне ситуације, а у нападу гостију Медић преузима одговорност и далекометним пројектилом довосди Крагујевчане у вођство. Врањанци губе лопту, а тачку на и соло-продором и поготком, ставља Станојев. До краја је домаћин успео само да ублажи пораз уз звук сирене, тако да гостујући рукометаши односе цео плен коначним резултатом 32:33.

У редовима домаћина најефикаснији су били Стефан Павловић са 9 и Немања Димитријевић са 7 погодака, док су код екипе Радничког голгетерски најрасположенији били Душан Медић са 13 и Стефан Станојев са 8 постигнутих голова.

У последњем, 11. колу СБРЛ за мушкарце, Раднички ће у својој СББ хали "Језеро" угостити екипу Мокре Горе из Зубиног Потока у петак 6. децембра у 20:30.