Крагујевац: СББ Хала "Језеро". Гледалаца: 100
Судије: Драган Милошевић, Марјан Голубовић
Седмерци: Раднички 3 (3), Топличанин 2 (2)
Искључења: Раднички 4 мин, Топличанин 6 мин

Раднички: Ј. Појужина (17 одбрана), Величковић 6, Срећковић, Бјелак 5, Филиповић, Кнежевић 2, Благојевић, Хасановић (4 одбране), Влашковић, Савић (1 одбрана), К. Петровић 7, Ж. Појужина 2, Стоиљковић 5, Васић, Тодоровић, Т. Петровић 2

Топличанин: Каралић 1, Јовановић, Стојов 5, Кричак 2, Стоиљковић 1, Кораћ (8 одбрана), Јанковић, Петровић 2, Николић 12

Играч утакмице: Теодора Величковић

Рукометашице Радничког су у оквиру 10. кола супер Б лиге за жене савладале екипу Топличанина из Прокупља резултатом 29:23, полувреме 15:14 и тако коло пред крај обезбедиле титулу јесењег првака.

Претходне сезоне екипа Радничког је из двомеча са Прокупчанкама освојила само бод и знало се да им гошће никако не леже, што су доказале и вечерас у добром делу првог поилувремена. Меч је почео стартним вођством домаћих играчица, али Топличанин одмах преузима иницијативу и прелази у вођство. Никако Крагујевчанке нису могле да нађу решење за брзу игру гостујућих рукометашица, вечерас феноменалнуну и распуцану Ољу Николић, које већ у 9. минуту на свом конту имају великих 4 гола предности (4:8). Појачаном агресивношћу и озбиљношћу у одбрани и уласком Јелене Појужине на гол, Крагујевчанке почињу да крцкају предност Топличанина и у 14. минуту поготком Бјелакове поравнавају резултат (9:9) и полако преузимају конце игре у своје руке. Гошће се нису лако дале и на велики одмор се одлази минималним вођством домаћина 15:14.

Почетак другог дела игре протиче у игри гол за гол. Раднички никако није успевао да направи осетнију предност, иако је било пуно прилика, но пар брзоплетих грешака и нереализованих контранапада, као и упорност борбених гошћи им нису дозволили да се одлепе. Није било карактеристичне агресивности у одбрани, што показује чињеница да су имале само 2 искључења. Иако су Крагујевчанке имале константно вођство, чини се да су тек у 51. минуту голом капитена Тијане Петровић успеле да преломе утакмицу. У томе им је помогла и фантастична рола Јелене Појужине, која је у коначном збиру бројала до 17 одбрањених шутева. До краја су утакмицу рутински привеле крају коначним резултатом 29:23.

У редовима Радничког најефикаснија је била Ксенија Петровић са 7 погодака, док је Теодора Величковић додала 6, а код гошћи се голгетерски истакла Оља Николић са 12 постигнутих голова.

Наредног викенда, у оквиру 11. кола СБРЛ за жене, Раднички путује у Београд, на ноге екипи ОРК Београда.