Крагујевац: СББ Хала "Језеро". Гледалаца: 50
Судије: Марко Сајић, Бранко Милекић
Седмерци: Раднички 4 (3), Панчево 7 (4)
Искључења: Раднички 16 мин, Панчево 10 мин

Раднички: Ј. Појужина (4 одбране), Ђорђевић, Величковић 3, Срећковић 1, Бјелак 3, Недељковић, Васић 1, Кнежевић 2, Благојевић 1, Хасановић (12 одбрана), Влашковић, Филиповић 2, Тодоровић 1, Т. Петровић 1, К. Петровић 6, Стоиљковић 6

Панчево: Илић (5 одбрана), Марковић, Симић 5, Ускоковић 4, Џелајлија 2, Станојевић 1, Петковић 4, Митрић 1, Јамбрушић, Ристић (4 одбране), Пешић, Васић, Ракиџић

Играч утакмице: Ксенија Петровић

Рукометашице Радничког су у оквиру 2. кола супер Б лиге за жене савладале лакше него очекивано екипу Панчева резултатом 26:17, полувреме 16:6.

Повеле су Панчевке већ у првом минуту и то им је било једино вођство на утакмици. Силно мотивисане играчице Радничког су серијом 4:0 стекле почетни капитал и тако показале у ком смеру ће се кретати резултатска стрелица. Чврстом и агресивном игром у одбрани, која је њихов траде марк, убитачним контранападима, су загосподариле тереном и нису дозволиле гошћама ни грам наде да могу да учине нешто значајније. Смањиле су играчице Панчева у једном тренутку на минус 4 (10:6, 17. мин) ,но силовитом серијом 6:0, Крагујевчанке одлазе на десетоминутни одмор, примивши само 6 голова за 30 минута, двоцифреном предношћу 16:6.

Стручни штаб Радничког је на терен у другом делу игре извео комбиновани састав у намери да свим играчицама пружи шансу. Већ у 40. минуту голом резервисте Марије Тодоровић, домаћин одлази на недостижних 13 голова предности (20:7). Указану прилику су зналачки искористиле, новајлија Вишња Филиповић је уписала прве суперлигашке голове и утакмицу рутински привеле крају резултатом 26:17.

У редовима Радничког најефикасније су биле Ксенија Петровић и Јована Стоиљковић са по 6 погодака, док се код гошћи истакла Симић Тијана са постигнутих 5 голова.

Након двонедељне паузе, Раднички ће гостовати у Београду где ће одиграти меч против домаћина, екипе РК Београд.