Раднички 1964 – Бела Паланка 30:25 (16:10)

Крагујевац: Хала "Језеро". Гледалаца: 200
Судије: Владимир Јовандић, Марко Секулић
Седмерци: Раднички 5 (4), Бела Паланка 2 (2)
Искључења: Раднички 18 мин, Бела Паланка 18 мин

Раднички 1964: Благојевић 2, Стошић, Ристић 2, Мутавџић, Лекић, Добросављевић 1, Петровић (16 одбрана), Вуковић 4, Кнежевић 1, М.Стевановић, Раденовић 4, Станојев 7, Богдановић, Ђерић (1 одбрана ), Томић 9, Јанићијевић

Бела Паланка: Тенкаш, Јовановић 1, Митић, Стоилковић 3, Чичић 1, Ранђеловић 5, Вељковић 6, Ранђеловић 1, Ђорђевић, Станковић (6 одбрана), Ристић 1, Милановић, Анђелић 1, Урошевић 4, Тодоровић 2, Лазић ( 3 одбране)

Играч утакмице: Душан Петровић

Рукометаши Радничког 1964 су у утакмици последњег, 22. кола Супер Б лиге за мушкарце савладали екипу ОРК Бела Паланка из истоименог места резултатом 30:25, полувреме 16:10 и тако се победом опростили од својих верних навијача.

Само првих 6 минута је виђена равноправна борба вечерас у "Језеру", а онда је на терену загосподарио домаћин који поготком вечерас расположеног Станојева у 14. минуту долази до великих +5 (8:3). Импоновала је борбеност и чврстина у одбрани Крагујевчана и маштовитост у нападу популарног Џуда, као и Вуковића. Успели су гости да пар пута приђу на пристојан минус од 3 гола разлике, али је то све што су урадили у овом делу игре. Гранитна одбрана Радничког, предвођена сјајним Петровићем на голу их је зауставила на само 10 датих голова, тако да домаћи рукометаши на одмор одлазе вођством 16:10.

Ни почетком другог дела игре, слика на терену се није битно променила. Крагујевчани убрзо долазе и до плус 7 на свом конту, што је дало прилике шефу струке Драгану Штудеру да шансу пружи већини играча који су током сезоне имали мању минутажу. Упорни гости нису никако успевали да смање предност, за игру расположених Крагујевчана на испод 5 голова разлике. Уз доста атрактивних потеза,којима је предњачио Бојан Томић, домаћин сигурном игром приводи утакмицу крају коначним резултатом 30:25.

Победом у последњем колу првенства, Раднички је остао на деоби првог места, али је због бољег међусобног скора нови Суперлигаш екипа Дубочице из Лесковца.

У редовима Радничког најефикаснији су били Бојан Томић са 9 голова, 7 је додао Стефан Станојев, док су код гостију предњачили Иван Вељковић са 6 и Драган Ранђеловић са 5 погодака.