Крушевац: Хала "ХС Крушевац". Гледалаца: 70
Судије: Бојан и Горан Тепавчевић
Седмерци: Напредак 7 (6), Раднички 6 (4)
Искључења: Напредак 6 мин, Раднички 8 мин

Напредак: Весић, Поповић 1, Кнежевић 15, Кованџић 1, Стаменковић 3, Стојилковић 4, Видојевић 1, Јотић, Лазаревић 1, Величковић, Радоњић, Живковић 4, Максић

Раднички 1964: Ј. Појужина (14 одбрана),Ђорђевић 3, Величковић 9, Бјелак 6, Недељковић, Благојевић 1, Хасановић (1 одбрана), Дурлевић, Тодоровић 1, Тина Петровић, Тијана Петровић 2, Колак 13, Ж. Појужина

Играч утакмице: Јасмина Колак

Рукометашице Радничког 1964 су у оквиру 22.,последњег кола Супер Б лиге за жене савладале екипу ГЖРК Напредак 12 у Крушевцу резултатом 35:30, полувреме 17:12 и тако тријумфом обележиле дебитантску сезону у савезном рангу такмичења.

Домаће играчице су боље отвориле утакмицу, имале константну предност све до 10. минута и резултата 6:4. Толико је било потребно да се упали машина "црвене фурије" из Крагујевца. Изабранице шефа струке Курандића појачањем агресивности у одбрани и муњевитим контрама и полуконтрама, великом серијом 6:0 за само 7 минута, поготком Ајлин Бјелак прелазе у вођство (6:10). Да невоља по Крушевљанке буде већа,разбранила се Јелена Појужина и под командном палицом прве виолине Јасмине Колак, уз асистенцију осталих играчица, Крагујевчанке сигурно одржавају разлику и на велики одмор одлазе предношћу од 5 голова (12:17).

Како су завршиле први део игре, рукометашице Радничког су исто тако кренуле и у другом полувремену. Агресивна 5-1 одбрана није дала мира домаћим играчицама, а добра реализација из контри и позиционих напада је уливала сигурност гошћама. Само на махове је Напредак успевао да дође до ваздуха. Предност Крагујевчанки је расла из минута у минут до 49. минута и поготка Колакове за максималних +11 (20:31). Спустиле су гостујуће рукометашице ногу са гаса, стручни штаб је дао шансу свим играчицама, које су успешно привеле утакмицу крају коначним резултатом 30-35.

Све играчице Радничког,иако знатно ослабљене су дале максимум ангажованости, борбености и играчког умећа како би победом завршиле првенство.

Овом победом екипа Радничког је у дебитантској сезони у Супер Б лиги освојила високо четврто место са освијених 25 бодова.

У редовима домаћина најефикаснија је била Јелена Кнежевић са 15 погодака, док су код екипе Радничког предњачиле Јасмина Колак са 13 и Теодора Величковић са 9 постигнутих голова.