Рума: Хала "Рума". Гледалаца: 180
Судије: Иван Величковић, Никола Илић
Седмерци: Словен 4 (4), Раднички 3 (2)
Искључења: Словен 12 мин, Раднички 14 мин

Словен: Веселиновић (3 одбране), Аћимовић 7, Ракић 3, Радовић 1, Ускоковић 3, Јанковић (5 одбрана), Маркуш, Стевић 4, Мојсиловић 2, Костић, Петровић 1, Крезовић, Вељковић 1

Раднички 1964: Ј. Појужина (5 одбрана), Ђорђевић 1, Величковић 4, Срећковић, Бјелак 7, Симић 1, Благојевић 2, Хасановић (9 одбрана ), Влашковић 2, Микић 3, Дурлевић 1, Тодоровић 1, Тина Петровић, Тијана Петровић 2, Колак 8, Ж. Појужина 3

Играч утакмице: Јасмина Колак

Рукометашице Радничког 1964 су у оквиру 18. кола Супер Б лиге за жене савладале екипу Словена у Руми резултатом 35:22, полувреме 18:12 и тако забележиле и трећу победу у низу.

На крилима две везане победе над високо пласираним екипама, Крагујевчанке је очекивала валоризација добрих резултата и игре у Руми, гостујући екипи која је претрпела низ кадровских промена овог пролећа и у коме није осетила сласт победе. Стручни штаб Радничког је позивао на опрез, рачунајући да су увек опасне утакмице са рањеним лавом. Након почетног испитивања снага,рукометашице Радничког су сјајно вођене са клупе,успоставиле резултатску доминацију и у 18. минуту већ имају плус 6 на свом конту (5:11). Само у једном тренутку Румљанке прилазе на 4 гола минуса (10:14, 24. мин), но након тајм-аута шефа струке Курандића, рукометашице Радничког задају завршни ударац противницама и на полувреме одлазе вођством 12:18.

Кренуо је Словен почетком другог дела игре на све или ништа, али су гошће задржале озбиљност и стабилност у игри и лако одбиле тај налет. Да невоља за домаћина буде још већа, разбранила се Амина Хасановић, која је са 3 спектакуларне одбране измамила аплаузе објективне домаће публике, на њу се у истом стилу надовезала и Јелена Појужина, тако да домаћину није остављен ни промил шансе да направи преокрет. Агресивна одбрана Крагујевчанки, уз сјајну ролу прве виолине Јасмине Колак, растрчане и увек прве у контрама Ајлин Бјелак, као и огромног доприноса комплетне екипе, којој је стручни штаб указао шансу, Раднички је привео утакмицу крају коначним резултатом 22:35 и приказао сјајну представу пред навијачима клуба из Срема.

Све играчице Радничког су дале пун допринос освајању нових бодова, а куриозитет је да се чак њих 12 уписало у листу стрелаца.

Овом победом, Раднички се учврстио на четвртом месту на табели са освојених 19 бодова.

У редовима домаћина најефикаснија је била Милица Аћимоцвић са 7 погодака, док су код екипе Радничког голгетерски предњачиле Јасмина Колак са 8 и Ајлин Бјелак са 7 постигнутих голова.

Наредног викенда екипа Радничког ће у оквиру 19. кола СБРЛ угостити екипу Пирота.