Раднички 1964 – Хајдук Вељко 33:25 (16:11)

Крагујевац: Хала "Језеро". Гледалаца: 200
Судије: Иван Мандић, Немања Ковачић
Седмерци: Раднички 5 (5), Хајдук Вељко 5 (2)
Искључења: Раднички 14 мин, Хајдук Вељко 16 мин

Раднички 1964: Благојевић, В. Стевановић 3, Ристић 2, Мутавџић 1, Лекић (22 одбране, седмерац), Добросављевић 2, Петровић, Вуковић 8, Кнежевић, М. Стевановић 2, Станојев 5, Богдановић 3, Ђерић (1 седмерац ), Томић 5, Јанићијевић, Мрвовић 2

Хајдук Вељко: Вучак, Керкез, Стевановић, Ранђеловић 2, Стојановић (11 одбрана), Генчић 2, Којић 5, Петровић 1, Ћирић 8, Илић, Лаовић 7, Старчевић

Играч утакмице: Немања Вуковић

Рукометаши Радничког 1964 су лакше од очекиваног, у утакмици 14. кола Супер Б лиге за мушкарце савладали екипу Хајдук Вељко из Неготина резултатом 33:25, полувреме 16:11 и тако направили одличну увертиру пред дерби сезоне у Лесковцу.

Неготинци су у прошлости често знали да прописно намуче екипу Радничког, но овог пута су успели да буду у егалу до 12. минута и резултата 5:5. Од тог тренутка на терену је постојао само један тим. Пробали су гости на све начине да остану конкурентни,али им није полазило за руком. Импресиван је податак да је голман Ненад Лекић у првом полувремену одбранио чак 14 противничких шутева, што је улило додатну снагу и сигурност домаћину да на одмор оде предношћу 16:11.

Наставио је Лекић и у другом полувремену у истом стилу, севале су асистенције Немање Вуковића који је разиграо целу екипу и већ у 38. минуту на семафору је стајало 22:13 поготком Станојева. Одржавао је Раднички високу предност током другог дела игре све до пред крај када је стручни штаб указао шансу и играчима са клупе, па је крајњи резултат 33:25 може се рећи и повољан за госте. Вредно је напоменути да је овације публике изазвао одбрањени седмерац 16-тогодишњег Страхиње Ђерића.

Овом победом Раднички је задржао лидерско место на табели.

У редовима Радничког најефикаснији су били Немања Вуковић са 8 голова а по 5 су додали Бојан Томић и Стефан Станојев док је код гостију предњачио Александар Ћирић са 8 погодака.

Наредног викенда, у оквиру 15. кола, одиграће седерби сезоне у Лесковцу, где ће домаћа Дубочица угостити Раднички.