Крагујевац: Хала "Језеро". Гледалаца: 150
Судије: Душан и Жељко Васиљевић
Седмерци: Раднички 3 (2), Златар 5 (4)
Искључења: Раднички 10 мин, Златар 10 мин

Раднички 1964: Благојевић 1, Стошић 1, Ристић 9, Мутавџић 1, Лекић (10 одбрана), Добросављевић 2, Петровић (3 одбране), Вуковић 4, Кнежевић 4, М. Стевановић 2, Раденовић, Станојев 5, Богдановић 5, Томић 5, Јанићијевић, Мрвовић 2

Златар: Ајановић 5, Поповић, Јовановић 1, Зечевић 7, Ракоњац, Јозовић (2 одбране), Радичевић 3, Гавриловић (1 одбрана), Цмиљановић 3, Крвавац, Вуковић 2, Рајић, Вељковић 2

Играч утакмице: Василије Ристић

Рукометаши Радничког 1964 су у оквиру 18. кола СБРЛ савладали екипу Златара из Нове Вароши резултатом 40:23, полувреме 18:12.

Не тако давно,Раднички је водио љуте битке са екипом из Нове Вароши,што се показало само у првих 8 минута и резултата 4:4. Толико времена је требало чети новог шефа струке Драгана Штудера да преузме конце у своје руке и загосподари ситуацијом на паркету хале "Језеро". Само у једном тренутку у 17. минуту су гости успели да смање на 10:9, међутим физички супериорнији играчи Радничког убацују у другу брзину, ломе противника и на 10. минутни одмор одлазе вођством 18:12.

Успели су играчи Златара у првих десетак минута другог дела игре да некако одрже разлику са полувремена, али вечерас растрчани и распуцани Крагујевчани појачавају темпо и праве недостижну разлику. Стручни штаб Радничког је дао прилику свим играчима, коју они обилато користе. Агресивна одбрана, разбрањени Ненад Лекић на голу, фуриозне контре у којима се истакао вечерас неухватљиви Василије Ристић резултирали су константном повећању разлике и атрактивној игри која је разгалила навијаче Радничког и гледаоце у Језеру, до коначних 40:23.

Овом победом Раднички је остао на деоби првог места са Дубочицом.

У редовима Радничког најефикаснији је био Василије Ристић са 9 голова, док је код гостију предњачио Борис Зечевић са 7 погодака.

Наредног викенда следи пауза у првенству.