Петровац: Хала "Д. Томашевић". Гледалаца: 300
Судије: Данијел Станковић, Марјан Стефановић
Седмерци: Слога 4 (2), Раднички 6 (4)
Искључења: Слога 16 мин, Раднички 8 мин

Слога: Гајић, Николић, Богосављевић 1, Кончар 4, Драгомировић, Вранић 5, Стојановић, Дрпа, Милетић, Лежаја, Милошевић 2, Станисављевић, Дабовић 3, Ђорђевић 9, Секулић (9 одбрана), Стајић 1

Раднички 1964: Ј. Појужина (3 одбране),Ђорђевић 1, Срећковић, Бјелак 5, Благојевић, Хасановић (3 одбране, седмерац), Ања Влашковић, Микић 2, Анастасија Влашковић, Дурлевић, Тодоровић, Тина Петровић, Тијана Петровић 2, Колак 14, Алексић 2, Ж. Појужина

Играч утакмице: Вања Ђорђевић

Рукометашице Радничког 1964 су у оквиру десетог кола кола Супер Б лиге за жене, у врелој атмосфери хале "Драгутин Томашевић", направиле подвиг савладавши екипу Слоге у Петровцу резултатом 26:25, полувреме 13:11.

И пре утакмице се знало да ће меч у Петровцу бити једно од најтежих гостовања ове јесени. Екипи Слоге. састављеној од већег броја искусних суперлигашких играчица су очајнички требали бодови из ове утакмице пред добро попуњеном халом. Испитивање снага је трајало све до 12. минута и резултата 5:5, када гошће предвођене и вечерас расположеном Јасмином Колак преузимају иницијативу и својом препознатљивом игром, агресивном одбраном и убитачним контранападима долазе до великих 5 голова предности (6:11, 22. мин). Велики број одуграних тешких утакмица искусних Петровчанки им је дао снагу да у преосталом делу првог полувремена смање вођство Радничког и голом Соње Дабовић оду на одмор резултатом 11:13.

Сигурном игром почетком другог дела утакмице, Крагујевчанке су одржавале предност од пар голова, а у 37. минуту голом Ајлин Бјелак долазе поново до великих 5 разлике (13:18). Ношене френетичним навијањем, домаће играчице су након дужег периода успеле у намери да изједначе у 54. минуту поготком Милице Вранић (23:23) што је наговештавало драму у финишу утакмице. У тим тренуцима се чинило да ће успети да преокрену резултат, но голом Колакове са широке позиције и контром коју је реализовала Бјелак, Крагујевчанке за тили час враћају 2 гола предности (23:25, 56. мин), што се испоставило да је био последњи трзај домаћина. Најмлађа екипа лиге је привела успешно утакмицу крају коначним резултатом 25:26 и тако забележила и другу важну победу у низу.

Увек је незахвално истаћи појединце након оваквог меча у коме су све играчице дале свој максимум и последњи атом снаге, али морамо истаћи феноменалну ролу Јасмине Колак, на којој су домаћини играли фластер 55 минута и Ајлин Бјелак, која је иако повређена провела у игри свих 60 минута и дала огроман допринос победи.

Овим тријумфом Раднички је задржао шесту позицију на табели са 9 бодова и у последњој утакмици у суботу, 08. децембра ће имати прилику да поправи бодовни салдо.

У редовима Слоге најефикаснија је била Вања Ђорђевић са 9 погодака,ок су код екипе Радничког предњачиле Јасмина Колак са 14 и Ајлин Бјелак са 5 постигнутих голова.

Наредног викенда екипа Радничког ће у последњој утакмици јесење сезоне угостити екипу Напредак 12 из Крушевца.