Добро дошли на званичну интернет презентацију рукометног клуба "Раднички 1964" Крагујевац
Добро дошли на званичну интернет презентацију рукометног клуба "Раднички 1964" Крагујевац
Добро дошли на званичну интернет презентацију рукометног клуба "Раднички 1964" Крагујевац
Добро дошли на званичну интернет презентацију рукометног клуба "Раднички 1964" Крагујевац
Добро дошли на званичну интернет презентацију рукометног клуба "Раднички 1964" Крагујевац

2016/17....2017/18....2018/19....2019/20

 

 

Сезона 2019/2020.

Супер "Б" лига Исток - Запад

 

Резултати
11. коло, 07/08.12.2019.
СПД Раднички   38:29   Мокра Гора
Златар   39:29   Топличанин
Бела Паланка   33:31   Прибоj
Куршумлија   31:26   Јагодина
Прва петолетка   -:-   Житорађа
Хајдук Вељко   34:28   Врање 1957

 

 

Табела
поз   ТИМ УТ ПОБ Н ПОР ДГ ПГ ГР БОД
1   Хајдук Вељко 10 8 1 1 305 269 36 17
2   СПД Раднички 10 8 0 2 338 266 72 16
3   Куршумлија 10 7 1 2 331 287 44 15
4   Бела Паланка 10 6 0 4 301 303 -2 12
5   Златар 10 5 0 5 310 310 0 10
6   Мокра Гора 10 5 0 5 293 294 -1 10
7   Прибој 10 3 2 5 241 250 -9 8
8   Топличанин 10 4 0 6 249 268 -19 8
9   Врање 1957 10 3 1 6 284 282 2 7
10   Јагодина 10 3 1 6 274 276 -2 7
11   Житорађа 10 0 0 10 241 362 -121 0
12   Прва петолетка 0 0 0 0 0 0 0 0

 

Резултати
1. коло, 21/22.09.2019.
Мокра Гора   25:23   Врање 1957
Топличанин   21:30   СПД Раднички
Прибој   20:14   Златар
Јагодина   32:26   Бела Паланка
Житорађа   29:51   Куршумлија
Хајдук Вељко   38:26   Прва петолетка

 

Резултати
2. коло, 28/29.09.2019.
Мокра Гора   24:28   Топличанин
СПД Раднички   31:22   Прибоj
Златар   32:26   Јагодина
Бела Паланка   32:18   Житорађа
Куршумлија   33:33   Хајдук Вељко
Врање 1957   28:25   Прва петолетка

 

Резултати
3. коло, 05/06.10.2019.
Прибоj   27:24   Мокра Гора
Топличанин   28:27   Врање 1957
Јагодина   29:31   СПД Раднички
Житорађа   31:39   Златар
Хајдук Вељко   32:25   Бела Паланка
Прва петолетка   24:32   Куршумлија

 

Резултати
4. коло, 12/13.10.2019.
Мокра Гора   27:26   Јагодина
Топличанин   22:17   Прибоj
СПД Раднички   41:17   Житорађа
Златар   34:30   Хајдук Вељко
Бела Паланка   36:18   Прва петолетка
Врање 1957   25:33   Куршумлија

 

Резултати
5. коло, 19/20.10.2019.
Житорађа   26:31   Мокра Гора
Јагодина   30:23   Топличанин
Прибоj   26:26   Врање 1957
Хајдук Вељко   24:22   СПД Раднички
Прва петолетка   30:36   Златар
Куршумлија   37:28   Бела Паланка

 

Резултати
6. коло, 02/03.11.2019.
Мокра Гора   28:32   Хајдук Вељко
Топличанин   29:20   Житорађа
Прибоj   24:24   Јагодина
СПД Раднички   10:0   Прва петолетка
Златар   26:23   Куршумлија
Врање 1957   23:28   Бела Паланка

 

Резултати
7. коло, 09/10.11.2019.
Прва петолетка   -:-   Мокра Гора
Хајдук Вељко   25:23   Топличанин
Житорађа   17:24   Прибоj
Јагодина   24:27   Врање 1957
Куршумлија   36:35   СПД Раднички
Бела Паланка   40:34   Златар

 

Резултати
8. коло, 16/17.11.2019.
Мокра Гора   39:28   Куршумлија
Топличанин   10:0   Прва петолетка
Прибоj   23:27   Хајдук Вељко
Јагодина   36:30   Житорађа
СПД Раднички   41:26   Бела Паланка
Врање 1957   37:30   Златар

 

Резултати
9. коло, 23/24.11.2019.
Бела Паланка   34:28   Мокра Гора
Куршумлија   27:19   Топличанин
Прва петолетка   -:-   Прибоj
Хајдук Вељко   25:21   Јагодина
Житорађа   21:36   Врање 1957
Златар   30:36   СПД Раднички

 

Резултати
10. коло, 30.11/01.12.2019.
Мокра Гора   38:32   Златар
Топличанин   27:29   Бела Паланка
Прибоj   27:32   Куршумлија
Јагодина   -:-   Прва петолетка
Житорађа   32:43   Хајдук Вељко
Врање 1957   32:33   СПД Раднички

 

Резултати
11. коло, 07/08.12.2019.
СПД Раднички   38:29   Мокра Гора
Златар   39:29   Топличанин
Бела Паланка   33:31   Прибоj
Куршумлија   31:26   Јагодина
Прва петолетка   -:-   Житорађа
Хајдук Вељко   34:28   Врање 1957