Добро дошли на званичну интернет презентацију рукометног клуба "Раднички 1964" Крагујевац
Добро дошли на званичну интернет презентацију рукометног клуба "Раднички 1964" Крагујевац
Добро дошли на званичну интернет презентацију рукометног клуба "Раднички 1964" Крагујевац
Добро дошли на званичну интернет презентацију рукометног клуба "Раднички 1964" Крагујевац
Добро дошли на званичну интернет презентацију рукометног клуба "Раднички 1964" Крагујевац

2016/17....2017/18....2018/19

 

 

Сезона 2018/2019.

Супер "Б" лига Исток - Запад

 

Резултати
11. коло, 08/09.12.2018.
Врање 1957   0:0   Топличанин
Прибој   0:0   Хајдук Вељко
Победник   0:0   Куршумлија
Дубочица 54   0:0   Златар
Житорађа   0:0   Локомотива
Бела Паланка   25:26   Раднички 1964

 

 

Табела
поз   ТИМ УТ ПОБ Н ПОР ДГ ПГ ГР БОД
1   Раднички 1964 10 9 1 0 321 236 85 19
2   Дубочица 54 10 8 1 1 282 236 46 17
3   Бела Паланка 9 7 1 1 237 223 14 15
4   Куршумлија 10 5 1 4 285 289 -4 11
5   Хајдук Вељко 10 5 0 5 301 300 1 10
6   Врање 1957 10 5 0 5 273 272 1 10
7   Прибој 10 3 3 4 247 259 -12 9
8   Златар 10 4 1 5 278 296 -18 9
9   Топличанин 10 4 0 6 288 272 16 8
10   Житорађа 10 2 1 7 278 302 -24 5
11   Победник 10 2 1 7 243 295 -52 5
12   Локомотива 9 0 0 9 229 282 -53 0

 

Резултати
1. коло, 22/23.09.2018.
Топличанин   24:29   Раднички 1964
Хајдук Вељко   33:27   Врање 1957
Куршумлија   24:24   Прибој
Златар   25:25   Победник
Локомотива   21:25   Дубочица 54
Бела Паланка   34:31   Житорађа

 

Резултати
2. коло, 29/30.09.2018.
Топличанин   26:27   Хајдук Вељко
Врање 1957   36:32   Куршумлија
Прибој   25:24   Златар
Победник   26:22   Локомотива
Дубочица 54   30:28   Бела Паланка
Раднички 1964   40:23   Житорађа

 

Резултати
3. коло, 06/07.10.2018.
Куршумлија   28:27   Топличанин
Хајдук Вељко   27:30   Раднички 1964
Златар   29:26   Врање 1957
Локомотива   27:31   Прибој
Бела Паланка   26:25   Победник
Житорађа   24:22   Дубочица 54

 

Резултати
4. коло, 13/14.10.2018.
Топличанин   35:22   Златар
Хајдук Вељко   32:38   Куршумлија
Врање 1957   26:25   Локомотива
Прибој   21:21   Бела Паланка
Победник   28:36   Житорађа
Раднички 1964   28:28   Дубочица 54

 

Резултати
5. коло, 19/20.10.2018.
Локомотива   30:42   Топличанин
Златар   34:33   Хајдук Вељко
Куршумлија   28:31   Раднички 1964
Бела Паланка   28:26   Врање 1957
Житорађа   31:31   Прибој
Дубочица 54   30:19   Победник

 

Резултати
6. коло, 03/04.11.2018.
Топличанин   26:27   Бела Паланка
Хајдук Вељко   31:28   Локомотива
Куршумлија   34:31   Златар
Врање 1957   28:24   Житорађа
Прибој   22:26   Дубочица 54
Раднички 1964   39:18   Победник

 

Резултати
7. коло, 10/11.11.2018.
Житорађа   24:25   Топличанин
Бела Паланка   24:22   Хајдук Вељко
Локомотива   29:31   Куршумлија
Златар   25:39   Раднички 1964
Дубочица 54   26:23   Врање 1957
Победник   23:25   Прибој

 

Резултати
8. коло, 17/18.11.2018.
Топличанин   23:28   Дубочица 54
Хајдук Вељко   32:29   Житорађа
Куршумлија   19:22   Бела Паланка
Златар   36:25   Локомотива
Врање 1957   30:23   Победник
Раднички 1964   24:17   Прибој

 

Резултати
9. коло, 24/25.11.2018.
Победник   30:28   Топличанин
Дубочица 54   38:30   Хајдук Вељко
Житорађа   28:33   Куршумлија
Бела Паланка   27:23   Златар
Локомотива   22:34   Раднички 1964
Прибој   24:27   Врање 1957

 

Резултати
10. коло, 01/02.12.2018.
Топличанин   32:27   Прибој
Хајдук Вељко   34:26   Победник
Куршумлија   18:29   Дубочица 54
Златар   29:28   Житорађа
Локомотива   0:0   Бела Паланка
Раднички 1964   28:24   Врање 1957

 

Резултати
11. коло, 08/09.12.2018.
Врање 1957   0:0   Топличанин
Прибој   0:0   Хајдук Вељко
Победник   0:0   Куршумлија
Дубочица 54   0:0   Златар
Житорађа   0:0   Локомотива
Бела Паланка   0:0   Раднички 1964

 

Резултати
12. коло, 23/24.02.2019.
Раднички 1964   0:0   Топличанин
Врање 1957   0:0   Хајдук Вељко
Прибој   0:0   Куршумлија
Победник   0:0   Златар
Дубочица 54   0:0   Локомотива
Житорађа   0:0   Бела Паланка

 

Резултати
13. коло, 02/03.03.2019.
Хајдук Вељко   0:0   Топличанин
Куршумлија   0:0   Врање 1957
Златар   0:0   Прибој
Локомотива   0:0   Победник
Бела Паланка   0:0   Дубочица 54
Житорађа   0:0   Раднички 1964

 

Резултати
14. коло, 09/10.03.2019.
Топличанин   0:0   Куршумлија
Раднички 1964   0:0   Хајдук Вељко
Врање 1957   0:0   Златар
Прибој   0:0   Локомотива
Победник   0:0   Бела Паланка
Дубочица 54   0:0   Житорађа

 

Резултати
15. коло, 16/17.03.2019.
Златар   0:0   Топличанин
Куршумлија   0:0   Хајдук Вељко
Локомотива   0:0   Врање 1957
Бела Паланка   0:0   Прибој
Житорађа   0:0   Победник
Дубочица 54   0:0   Раднички 1964

 

Резултати
16. коло, 27.03.2019.
Топличанин   0:0   Локомотива
Хајдук Вељко   0:0   Златар
Раднички 1964   0:0   Куршумлија
Врање 1957   0:0   Бела Паланка
Прибој   0:0   Житорађа
Победник   0:0   Дубочица 54

 

Резултати
17. коло, 30/31.03.2019.
Бела Паланка   0:0   Топличанин
Локомотива   0:0   Хајдук Вељко
Златар   0:0   Куршумлија
Житорађа   0:0   Врање 1957
Дубочица 54   0:0   Прибој
Победник   0:0   Раднички 1964

 

Резултати
18. коло, 06/07.04.2019.
Топличанин   0:0   Житорађа
Хајдук Вељко   0:0   Бела Паланка
Куршумлија   0:0   Локомотива
Раднички 1964   0:0   Златар
Врање 1957   0:0   Дубочица 54
Прибој   0:0   Победник

 

Резултати
19. коло, 20/21.04.2019.
Дубочица 54   0:0   Топличанин
Житорађа   0:0   Хајдук Вељко
Бела Паланка   0:0   Куршумлија
Локомотива   0:0   Златар
Победник   0:0   Врање 1957
Прибој   0:0   Раднички 1964

 

Резултати
20. коло, 04/05.05.2019.
Топличанин   0:0   Победник
Хајдук Вељко   0:0   Дубочица 54
Куршумлија   0:0   Житорађа
Златар   0:0   Бела Паланка
Раднички 1964   0:0   Локомотива
Врање 1957   0:0   Прибој

 

Резултати
21. коло, 11/12.05.2019.
Прибој   0:0   Топличанин
Победник   0:0   Хајдук Вељко
Дубочица 54   0:0   Куршумлија
Житорађа   0:0   Златар
Бела Паланка   0:0   Локомотива
Врање 1957   0:0   Раднички 1964

 

Резултати
22. коло, 18/19.05.2019.
Топличанин   0:0   Врање 1957
Хајдук Вељко   0:0   Прибој
Куршумлија   0:0   Победник
Златар   0:0   Дубочица 54
Локомотива   0:0   Житорађа
Раднички 1964   0:0   Бела Паланка